O nás

Povídání o firmě

Začátky

Společnost HQS Net s.r.o. vznikla na konci roku 2008 odštěpením oddělení kabelážních systémů v rámci reorganizace společnosti HQS Praha spol. s r.o. Pod novou společnost přešel specializovaný tým odborníků zabývající se od roku 1990 problematikou infrastruktury datových sítí, především návrhy a realizacemi strukturovaných kabelových rozvodů, datových center a technologiemi s tím spojenými. Cílem nové společnosti je navázat na úspěšné působení společnosti HQS Praha spol. s.r.o.

Současnost

Podařilo se nám rozšířit nabízené služby na celou oblast slaboproudých technologií. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout řešení od vypracování návrhu přes zpracování projektové dokumentace až po realizaci a údržbu slaboproudých technologií. Ve spolupráci s partnerskými společnostmi jsme schopni realizovat kompletní elektroinstalace včetně silnoproudých rozvodů a hromosvodů. Navázali jsme několik strategických partnerství se systémovými integrátory a stavebními společnostmi a stali se jejich stálými dodavateli v oblasti slaboproudu.

Budoucnost

Chceme nadále zlepšovat kvalitu našich služeb ke spokojenosti našich zákazníků. Naším cílem je konkurence schopná firma, která dokáže pružně reagovat na změny trhu a rychlý vývoj technologií. Pro dosažení tohoto cíle se snažíme podporovat vzdělávání a seberozvíjení všech našich zaměstnanců.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás přes formulář níže.

Certifikáty

S každou další zakázkou se naučíme něco nového, ale nic nenecháváme náhodě. Technologie jdou rychle kupředu a my s nimi držíme krok. Pravidelně se vzděláváme, podívejte se na naše certifikáty a realizované zakázky.

Certifikáty

Realizované projekty​

S každou další zakázkou se naučíme něco nového, ale nic nenecháváme náhodě. Technologie jdou rychle kupředu a my s nimi držíme krok. Pravidelně se vzděláváme. Podívejte se na naše certifikáty a realizované zakázky.

Chcete se na něco zeptat?

Naši specialisté se vám ozvou do 48 hodin.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.